AUKEY VR, Sanal Gerçeklik 3D Gözlük

SEPETE EKLE HEMEN AL

iPhone, Samsung, LG ve diğer 4 - 5.5 "Akıllı Telefonlar için
AUKEY VR Gözlükleri ile sanal dünyaya kendinizi rahat hissedin - Video oyunları oynayın, film izleyin, panoramik görüntülerin keyfini oradaki gibi çıkarın
Odak uzaklığı ve mercek genişliği kadranı ile ultra-net parlama önleyici mercekler, 95 derece görüş alanı özelliği içindir.
Hafif, rahat kulaklık, yumuşak köpük dolgu ile yalnızca 369 gr ağırlığındadır
4.7 "- 5.5" boyutlarındaki telefonlarla uyumlu
Paket İçeriği: AUKEY VR-03 VR Gözlük, Temizleme Bezi, Kullanım Kılavuzu, 24 Aylık Garanti

Ürün Açıklaması

Her Yerde Sanal Gerçeklik
Sanal gerçeğin dünyasına ışınlanma. Bir roller coaster'a binmek, Paris'i sanal bir tura çıkarın, kanepenizden plaj sandalyesine her yere Avatar dünyasını tecrübe edin. Yeni bir eğlence biçimi keşfedin ve sınırsız VR olanaklarına katılın..

Rahat Uyumlu
VR-03, maksimum konfor için tasarlanmıştır - Yumuşak köpük minderi yüzünüze uyuyor ve ayarlanabilir baş kayışları hem küçük hem de büyük kafa boyutlarına uyum sağlamaktadır. Odak kadranını çevirin ve doğru odak uzaklığını ve mercek hizalamasını bulmak için mercek genişliği kadranı ayarlayın. 4.7 "- 5.5" arasında boyutlu telefonlar ile birlikte kullanın.

24 Ay Distribütör Garantisi
İster ilk AUKEY alımınız olsun isterse daha fazlası için geri döndünüz, birlikte olduğumuzdan emin olunuz: Tüm AUKEY ürünleri 24 Aylık Ürün Distribütör Garantimiz tarafından desteklenmektedir.