AUKEY 4 Port Siyah Data USB C Hub Çoklayıcı

SEPETE EKLE HEMEN AL

MacBook 2016, ChromeBook Pixel, Acer Aspire, ASUS ve Diğer C Tipi Desteklenen Aygıtlar
Apple'ın yeni MacBook 12 Inch ve Google ChromeBook Pixel gibi USB-C adaptörlü cihazlarınıza dört adet USB 3.0 portu ekleyin.
USB 3.0 Bağlantı Noktaları, 5Gbps'ye (USB 2.0'dan 10 kat daha hızlı) kadar ve USB 2.0 / 1.1 ile aşağı doğru uyumlu ultra hızlı veri aktarım hızlarını destekler.
Her bir bağlı aygıtları ve hub'ınızı voltaj dalgalanmalarından korumak için her bir bağlantı noktasına aşırı akım koruma dahildir.
USB Bus-Powered, ek güç adaptörü yok. Sürücüye ihtiyaç yok, tak ve çalıştır, hot-swapping'i destekliyor.
Paket içeriği: AUKEY CB-C28 USB Tip C'den 4 Portlu USB 3.0 Alüminyum Hub, Kullanım Kılavuzu. 18 aylık Distribütör garanti.

Ürün Açıklaması

Anında Genişleme
Dizüstü bilgisayarınıza anında 4 Super Hızlı USB 3.0 portu ekleyin. AUKEY merkezi yeni nesil ultra taşınabilir dizüstü bilgisayarlar için yeni tip C konektörü için tasarlanmıştır. Süper Hız 3.0
Super Hızlı USB 3.0, 5 Gbps'ye kadar veri hızına izin verir. HD 1080p filmleri doğrudan herhangi bir USB HDD'den yerel sürücünüze yalnızca birkaç dakika içinde aktarabilirsiniz. Dayanıklı ve Şık Dizayn
Alüminyum alaşımından yapılmış Hub hafiftir ve yıllarca aşınmaya ve yıpranmaya dayanacak kadar dayanıklıdır. Cilalı rengi, Apple Macbook'unuzu ve diğer dizüstü bilgisayarlarınızı güzelce tamamlar. Uyumlu USB C Cihazları
- 2015 MacBook with 12" Retina Display (NOT 2015 MacBook Pro)
- 2015 Google Chromebook Pixel
- Lenovo Yoga 900 (13 Inch)
- New Dell XPS 13 9350

Not
1. Bu hub, tek başına bir şarj cihazı değildir, hub'daki USB 3.0 portları telefonlarınızı, tabletlerinizi veya diğer cihazlarınızı şarj etmek için kullanılamaz.
2. Büyük güç tüketimine sahip sabit sürücüler, hub üzerinden veri aktarımı önerilmez (kombine akım: 900mA, voltaj: 5V), lütfen doğrudan veri aktarımı için dizüstü bilgisayarınıza takın.

18 Ay Distribütör Garantisi
İster ilk AUKEY alımınız olsun isterse daha fazlası için geri döndünüz, birlikte olduğumuzdan emin olunuz: Tüm AUKEY ürünleri 18 Aylık Ürün Distribütör Garantimiz tarafından desteklenmektedir.