AUKEY CB-CD5 USB-C to USB-C Kablosu Nylon Örgülü (1mt), Gri

SEPETE EKLE HEMEN AL

Samsung Note 8 / S8 + / S8, Nintendo Anahtarı, Nexus 5X / 6P, OnePlus 3/2, HUAWEI P10 / P9, MacBook Pro 2016, Chromebook Piksel ve diğer USB C akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü cihazlar

 • USB C'den USB-C'ye kadar kablo, 5Gbps'ye kadar USB 3.0 Super hızlı veri aktarımı sağlar
 • Dayanıklı Malzeme, güçlendirilmiş alüminyum koruyucu ile naylon örgülü kablo her gün aşınma ve yıpranmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır
 • Her iki yönde de takılabilir kompakt geri dönüşümlü USB-C konnektör
 • Paket İçeriği: AUKEY 1mt USB C - C Kablosu, 24 Ay Garanti

  Urün Açıklaması
  USB-C to USB-C
  Yeni nesil USB teknolojisi - Daha hızlı, daha verimli veri aktarımı ve güç dağıtımı dalgasını destekleyecek şekilde tasarlanmış küçük tersinir konektör. USB 3.0 SuperSpeed ile 5Gbps'ye kadar veri aktarın.
  Cihaz Uyumluluğu
  Kapsamlı Cihaz UyumluluğuNexus 6P / 5X, Google Pixel / Pixel XL, Nintendo Anahtarı, MacBook Pro, Google Chromebook Pixel, Dell XPS 15, HP Elite x2 ve daha pek çok özellik ile uyumludur. Qualcomm Hızlı Şarj ve USB Power Delivery şarjı destekler. Ayrıca Thunderbolt 3 ile uyumludur.
  24 Ay Distribütör Garantisi
  İster ilk AUKEY alımınız olsun isterse daha fazlası için geri döndünüz, birlikte olduğumuzdan emin olunuz: Tüm AUKEY ürünleri 24 Aylık Ürün Distribütör Garantimiz tarafından desteklenmektedir.