AUKEY USB-C to USB 3.0 Adapter, 2’li set

SEPETE EKLE HEMEN AL


USB-A'yı (flash sürücü, klavyeler,mouse) USB-C cihazlarına (akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar) bağlar.
Doğru şekilde takılan kullanışlı reversible konektör zamanın % 100'ünü aktarır
USB OTG'yi destekler - USB-C donanımlı telefon veya tabletinizle flash sürücü, klavye, hub veya mouse gibi bilgisayar çevre birimlerini takın ve kullanın
Samsung S8, General Mobile,Xiaomi mi5 ve mi6,Macbook 12 "ile uyumlu, Chromebook Pixel, Nexus 6P,LG G5,Casper Via a1, ve diğer USB-C cihazları
Package Contents: AUKEY 2’li set USB-C to USB 3.0 Female Adapter, 18 ay Garanti Kartı

Urün Açıklaması
USB Type-C
Yeni nesil USB teknolojisi - küçük tersinir konektör, USB 2.0'dan 10 kat daha hızlı veri aktarım hızı sağlayan daha hızlı, daha verimli bir güç dağıtım dalgasını destekleyecek şekilde tasarlandı.
Cihaz Uyumluluğu
Samsung S8, General Mobile,Xiaomi mi5 ve mi6,Macbook 12 ", Chromebook Pixel, Nexus 6P,Casper Via a1, Apple MacBook, Chromebook Pixel, Dell XPS 13 ve 15, HP Elite x2 LG G5, HTC 10, Nexus 5X, Nexus 6P ve diğer USB-C cihazları.
24 Ay Distribütör Garantisi
İster ilk AUKEY alımınız olsun isterse daha fazlası için geri döndünüz, birlikte olduğumuzdan emin olunuz: Tüm AUKEY ürünleri 24 Aylık Ürün Distribütör Garantimiz tarafından desteklenmektedir.